Ubytování

Ubytování se nachází v areálu přírodního wellness centra Balnearia, které se nachází asi 5 minut chůze od centra města Uherské Hradiště. Město Uherské Hradiště a jeho okolí nabízí spoustu možností pro aktivity vhodné pro rodiny, sportovce nebo lidi hledající klid a relax.

Jedná se o jedinečný pobyt v nádherném okolním prostředí plné zeleně, vody a klidu.

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny, páry, ale i pro sólo cestovatele.

Obytný vůz ITINEO

Prostory ubytování v obytném voze jsou samostatné, celoročně vytápěné. Nabízí spaní až pro čtyři osoby (jedno dvojlůžko a jedna patrová postel). Ve voze se nachází společné posezení, samostatná kuchyňka, úložné prostory, koupelna se sprchou a WC.

Cena: 1.189,- Kč/pokoj/noc

Slovácká místnost (s výminkem)

Prostory ubytování jsou samostatné, nově zateplené. Poskytují sezónní ubytování (cca březen – říjen), kdy v případě nutnosti si lze vytopit krbovými kamny. Nabízí spaní až pro šest osob. V místnosti se dále nachází společné posezení a úložné prostory. Samostatná kuchyňka se nachází ve vedlejší místnosti. Sprchový kout s toaletami jsou sdílené.

Cena bez výminku (max. 4 osoby) : 1.139,- Kč/pokoj/noc

Cena s výminkem (max. 6 osob): 1.638,- Kč/pokoj/noc

U obou nabídek je v létě možné využít i přilehlé venkovní kuchyňky, sdílených toalet a sprch a případně je možné přiobjednat i dodatečné prostory pro spaní pro další dvě osoby (cena 499,- Kč/pokoj/noc). Ubytovaní mají možnost využít i finské sauny a biotopového jezírka.