Grillkota - základní informace

Zažijte atmosféru Skandinávie jen pár minut chůze od centra Uherského Hradiště. Ve finské kotě naplněné vůní pravého finského dřeva se totiž za každého počasí budete cítit jako ve skandinávské přírodě.

Co je kota?

Finská kota je menší dřevostavbou s centrálním ohništěm s třemi polohovatelnými grilovacími rošty. Již starým inuitům před staletími sloužila k přežití v nehostinných klimatických podmínkách. Vám však bude sloužit především k zábavě a k relaxaci. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak možnost využít finské sauny přímo napojené na „společenskou“ část. Finská kota nabízí tedy jedinečnou atmosféru. Zároveň je praktická, neboť pobyt v kotě není závislý na počasí nebo roční době. Zde si pobyt užijete, i když za okny bude zuřit bouřka, mrznout, popř. chumelit.

Informace o kotě

Společenská část finské koty je kruhového půdorysu o rozloze cca 9 m2. Dominantou této místnosti je pak centrální ohniště, kolem kterého se na lavice pokryté kožešinou pohodlně umístí až deset lidí. Díky vysoce odolnému severofinskému dřevu jste chráněni před nepříznivým počasím. Dvojitá izolační okna Vám pak zaručí, že s okolním přírodním prostředím nadále zůstanete v kontaktu.

Fotogalerie - Balnearia.cz Fotogalerie - Balnearia.cz