Ubytování

Ubytování se nachází v areálu přírodního wellness centra Balnearia, které se nachází asi 5 minut chůze od centra města Uherské Hradiště. Město Uherské Hradiště a jeho okolí nabízí spoustu možností pro aktivity vhodné pro rodiny, sportovce nebo lidi hledající klid a relax.

Jedná se o jedinečný pobyt v nádherném okolním prostředí plné zeleně, vody a klidu.

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny, páry, ale i pro sólo cestovatele.

MOBILHOUSE - Dům pro hosty

Domek se nachází velmi blízko centra města (5 min chůze). Město a okolí nabízí mnoho možností pro aktivity vhodné pro rodiny a noční život. Místo je pohodlně napojeno na MHD. Jedná se o originální zážitek z ubytování, které je v krásné čtvrti. Ubytování je světlé, pohodlné a nezávislé, vyhřívané krbem. Je ideální pro páry, samostatné cestovatele a rodiny s dětmi. Dvě ložnice, kuchyně, obývací místnost, koupelna s WC, předsíň. Lze využít sauny s možností koupání a ochlazení.

Cena: 1.990,- Kč/dům/noc

Minimální délka pobytu: 2 noci

Slovácká místnost (s výminkem)

Prostory ubytování jsou samostatné, nově zateplené. Poskytují sezónní ubytování (cca březen – říjen), kdy v případě nutnosti si lze vytopit krbovými kamny. Nabízí spaní až pro šest osob. V místnosti se dále nachází společné posezení a úložné prostory. Samostatná kuchyňka se nachází ve vedlejší místnosti. Sprchový kout s toaletami jsou sdílené.

Cena bez výminku (max. 4 osoby) : 1.490,- Kč/pokoj/noc

Cena s výminkem (max. 6 osob): 1.990,- Kč/pokoj/noc

U obou nabídek je v létě možné využít i přilehlé venkovní kuchyňky, sdílených toalet a sprch a případně je možné přiobjednat i dodatečné prostory pro spaní pro další dvě osoby (cena 499,- Kč/pokoj/noc). Ubytovaní mají možnost využít i finské sauny a biotopového jezírka.