Informace

Komu je určena?

Jste již unaveni neustálým navštěvováním těch samých restaurací, hospod, barů a diskoték? Pak je finská kota určena právě Vám. Jedná se o útulné a diskrétní prostředí vhodné ke konání oslav, firemních večírků a podobných akcí, ale taktéž k romantickému pobytu pro dva či přátelskému posezení ve čtyřech.

Po dobu Vašeho pobytu budete mít celý areál k dispozici pouze pro sebe a nebudete rušeni cizími lidmi. V případě potřeby se pak v kotě a v odpočívárně nachází zvonky na přivolání obsluhy.

Tip na pobyt

Představte si následující situaci: Dvě kamarádky si chtějí udělat krásný večer naplněný relaxací a případně i nějakou tou wellness procedurou. Zároveň by však rády zapojily i své manžele, kteří ale wellness příliš neholdují. Není tedy nic jednoduššího než si pronajmout finskou kotu na pobyt ve čtyřech. Zatímco si dámy budou užívat služeb v nabídce Wellness centra Balnearia, pánové mezitím u piva připraví na grilovacím ohništi všem chutnou večeři. Navíc nikdo ze zúčastněných nebude muset nic uklízet. No nezní to božsky? U nás je to možné.

Fotogalerie - Balnearia.cz Fotogalerie - Balnearia.cz Fotogalerie - Balnearia.cz