Informace

Co je k dispozici

Kotu budete přebírat ve stavu způsobilému k okamžitému užívání, tzn. sauna bude rozehřátá, oheň v ohništi roztopený, u ohniště bude přichystáno dřevo. Následně se pak o udržování ohně staráte sami. K dispozici Vám dále bude plně vybavená samostatná kuchyňka a útulné sociální prostory. Veškeré vybavení kuchyňky bude čisté a připravené k okamžitému užívání. Jedná se o:

  • elektrický sporák
  • dřez s tekoucí teplou i studenou pitnou vodou
  • dostatečný počet příborů, kuchyňských nožů, porcelánových talířů, keramických hrnků, skleněných pohárů na víno a dalších skleniček, včetně tzv. štamprlí

Nově zařízené sociální prostory obsahují uzamykatelné skříňky, vnitřní sprchu a prostorné pánské i dámské toalety. K dispozici bude každému jak čisté prostěradlo, tak měkký ručník. Přímo v kotě se pak nacházejí k zahřátí teplé deky.

V areálu je k dispozici bezplatná wi-fi. V odpočívárně a v kotě jsou dále umístěny bezdrátové repráčky JBL, ke kterým se lze pomocí technologie bluetooth připojit např. pomocí Vašeho mobilního telefonu a pouštět si pak hudbu dle Vašeho uvážení a nálady.

V areálu nekuřte mimo prostory k tomuto účelu vyhrazenému.

Co si vzít s sebou

Stravování a pití si účastníci zajišťují sami, na místě Vás můžeme pohostit čerstvou vodou, kávou či čajem dohřívaným přímo na ohništi. Z hygienických důvodů doporučujeme grilování na jednorázových grilovacích hliníkových tácech. V případě, že jej nebudete mít s sebou, bude možné si jej na místě zakoupit. Těm, kteří preferují grilování na dřevěném uhlí, doporučujeme taktéž vzít si s sebou toto uhlí, ale opět zde je možnost si dřevěné uhlí na místě dokoupit. Dále pro pobyt v areálu doporučujeme vlastní přezůvky, aby nedošlo k prochladnutí během pohybu mezi odpočívárnou, kuchyňkou, sprchou a vyhřátou kotou. Pro případ, že je mít nebudete, bude pak možné si na místě zakoupit jednorázovou obuv.

Ceník dodatečného příslušenství:

Hliníkový grilovací tác 20,- Kč / ks
Dřevěné úhlí 50,- Kč / 0,5 kg
Jednorázová obuv 30,- Kč / pár